Halo MADAGASKAR

„Zabawa jest nauką, nauka zabawą.
Im więcej zabawy, tym więcej nauki.”

Glenn Doman

 

Planeta Ziemia – dom dla miliardów ludzi, zwierząt i roślin, pełen ciekawych miejsc i zjawisk. Każdy z nas powinien dobrze go poznać, zrozumieć i szanować tak, aby kolejne pokolenia mogły korzystać z jego dobrodziejstw.
Tematyczny edukacyjny park zabaw HALO MADAGASKAR to nowatorski projekt, łączący zabawę i naukę w sposób nieszablonowy. Pokazujemy dzieciom Czerwoną Wyspę – Madagaskar, jej oryginalność, położenie geograficzne, historię, bioróżnorodność. Dzieci poznają świat poprzez interaktywne, dopracowane wizualnie stanowiska do zabaw. Dobór aktywności pozwala najmłodszym na rozwijanie umiejętności społecznych, poznawczych, motorycznych.
Częścią integralną parku jest WYSTAWA EDUKACYJNA HALO MADAGASKAR.
Wystawa Edukacyjna poświęcona Madagaskarowi – jednej z najbardziej  tajemniczych i popularnych dzięki kreskówkom egzotycznych wysp na świecie. Endemiczny świat zwierząt i roślin Madagaskaru zaprezentowany został na barwnych fotografiach i opisany w sposób przystępny i ciekawy dla dzieci i dorosłych.
Zawartość merytoryczna przygotowana jest przez pracowników naukowych ZOO we Wrocławiu, gdzie znajduje się nowoczesny pawilon poświęcony w całości Madagaskarowi.
7 plansz edukacyjnych,  przedstawiających faunę i florę Madagaskaru, a także gatunki wymarłe, historię kolonizacji wyspy przez zwierzęta oraz jej dzisiejszych mieszkańców.

Kontakt

Szumi Events & Promotion

Adres:
ul. Rzeczna 2
28-305 Sobków

NIP 6761007706

Halo Planeta

Adres:
ul. 11 Listopada 8
28-305 Sobków

nip 6561519145

Telefony kontaktowe:

662 044 455
668 848 661